Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Michał Zadruski uzyskał certyfikację Certified Ethical Hacker | CEH Certification

Z radością informujemy, że nasz inżynier Michał Zadruski zdał egzamin i uzyskał certyfikację CEH –  Certified Ethical Hacker.

Certified Ethical Hacker | CEH Certification

Osoba, która uzyskała certyfikację CEH posiada wiedzę i umiejętności hakerów, ale wykorzystuje je w sposób legalny i etyczny na potrzeby zwiększania bezpieczeństwa systemów i organizacji. Jej zadaniem jest wyszukiwanie luk w zabezpieczeniach oraz ocena ryzyka testowanych systemów.

W skrócie ujmując Certified Ethical Hacker to etyczny haker, który dzięki swoim umiejętnościom przeciwdziała nielegalnym działaniom przestępców i zwiększa bezpieczeństwo systemów IT i organizacji.

Michał Zadruski

Michał Zadruski w Network Expert odpowiedzialny jest za utrzymanie sieci klienta i rozwiązywanie problemów.

Swoją wiedzę rozszerza w kierunku rozwiązań Enterprise oraz cyberbezpieczeństwa, którego jest pasjonatem. Posiadacz certyfikatów CEH, CCNA Routing & Switching, CCNP Enterprise oraz Cisco CyberOps Associate.

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł
  2023-04-06T12:30:16+02:00

  Tytuł

  Przejdź do góry