Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Elasticsearch – zwiększ bezpieczeństwo i optymalizację swojej sieci

Elasticsearch jest narzędziem z obszaru monitoringu ruchu sieciowego, którego główną zaletą jest możliwość kompleksowego, pełnotekstowego przeszukiwania danych odbywającego się niemalże w czasie rzeczywistym. Elasticsearch ma możliwość integracji z takimi narzędziami jak m.in. Alienvault, nProbe czy ntopng.

 • Jakie są zalety Elasticsearch?
 • Czym się wyróżnia i jakie są jego najważniejsze możliwości?
 • W jaki sposób może pomóc zwiększyć bezpieczeństwo sieciowe?

ℹ️ Dzięki obejrzeniu nagrania wzrośnie Twoja świadomość dotycząca tego, co może przepływać przez sieć firmową. Poznasz narzędzia, dzięki którym możliwe jest dogłębne analizowanie ruchu sieciowego.

Dzięki rozwiązaniom zaprezentowanym w materiale możesz poprawić optymalizację bezpieczeństwa i wydajności sieci. W niniejszym materiale video Marcin przedstawia wstępną konfigurację narzędzia oraz podstawowe i złożone dashboardy dostępne w Elasticsearch.

Zapraszam do obejrzenia nagrania!

Marcin Kaczyński

Marcin Kaczyński –  inżynier ds. sieci, CCNA, CCNP, CCIE

Od wielu lat związany z branżą, wywodzi się z rynku operatorów ISP, przez co ma bardzo duże wyczucie specyfiki i potrzeb operatorskich. Marcin obecnie jest głównym wdrożeniowcem technologii u operatorów. W prywatnym czasie pochłania go rozwój zawodowy oraz sport, m.in. jazda na rowerze, basen, siłownia oraz gry zespołowe.

Marcin Kaczyński - inżynier sieciowy

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  2023-06-29T15:05:59+02:00

  Tytuł

  Przejdź do góry